Hakkımızda

Tuğba Güneş Koklu -Demet Tuzcuoğlu

Uzun yıllardır; astroloji, theta Healing bilinçaltı çalışmalarında ve eğitimlerinde , içsel yolculuğunu arayan insanlara eşlik ediyor, kendi potansiyellerini fark etmelerine, kendilerini keşfetmelerine yardımcı oluyor ve bunu yaparken de her zaman enerjileri yükseltmeyi hedef biliyoruz.

Bu hedefte yollarımız kristallerle kesişti , kristallerin büyüleyici etkileri uzun zamandır ilgi alanımız oldu, bizi hayatımızda bu taşları nasıl dahil edeceğimizle ilgili bir araştırmaya yönlendirdi.
Doğal taşların yaydığı titreşimler hepimizin hayatlarında ihtiyacımız olan enerjilerle birleştiğinde, ‘ŞİFA’ ya dönüşür.

Biz bu güçlü enerjiden ilham alarak
, buna ‘CURE’ dedik, ve kristalleri hayatımızın her bir alanında kullanabilmek, Zerafetle parlayabilmek için, minimal takılarla birleştirdik. Estetik bir güzellikle bedenimizi zevkle taşıyacağımız takılarla birlikte şifalanabilmek en büyük motivasyon kaynağımız oldu ve bu şifayı herkese ulaştırabilmek için büyük bir heyecanla çalıştık.

Toprağın hafızası vardır, her bir toz tanesinin dahi…

Doğru taşları doğru kişilerle eşleştirerek ve kişinin tam da ihtiyacı olan hisleri, bu taşların hafızasına yükleyerek, kişiye özel tasarımlar sunarak en güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

CURE JEWELLERY olarak biz, tasarım takılarımızı şifayla birleştirerek, frekansınızı yükseltecek, üzerinize taşımaktan keyif alacağınız aslında mücevher ama özünde iyi hisler sunuyoruz.

Doğal taşların mükemmel uyumunu keşfedip, enerjinizi yükseltmek ve yaşamınıza denge taşıyacak deneyimleri kolaylıkla aktive edebilmek için ihtiyacımız olan taşları gelin birlikte seçelim.